Komūnijas Stilu Papildinājumi: No Vainaga līdz Bolero - Idejas Meitenes Tērpam 0
Komūnijas Stilu Papildinājumi: No Vainaga līdz Bolero - Idejas Meitenes Tērpam

Moderna un ērta Komūnijas kleita meitenei šim svarīgajam notikumam ir viens, taču lai tērps iegūtu patiesi unikālu izskatu, parūpējies par elegantiem un uzmanību piesaistošiem aksesuāriem. Ko izvēlēties, lai Komūnijas stilam būtu gan kopts, gan iespaidīgs izskats? Pārbaudi!

Komūnijas vainags – obligāts šim īpašajam notikumam Domājot par meitenes Komūnijas kleitu, pirmais (un precīzs) saistījums ar šīs stila papildinājumiem ir Komūnijas vainags. Bet no kurienes tas nāk un kā to izdarīt, lai tas vislabāk atbilstu izvēlētajam tērpam?

Komūnijas vainaga īsā vēsture Vainags ir galvas rotājums, kura saknes meklējamas jau senatnē. Toreiz to pīnēja no miršas zariem un nēsāja, godinot dievieti Afrodīti. Laika gaitā tas kļuva par nevainības simbolu, tādēļ to visbiežāk nēsāja meitenes un neprecētas sievietes.

Kā vainags kļuva par Komūnijas tērpa sastāvdaļu? Agrāk pirmās Komūnijas svētki bija iespēja „parādīties” bagātākām ģimenēm. Altāru priekšā valdīja krāšņi izrotātas meiteņu Komūnijas kleitas un zēnu uzvalki no augstas kvalitātes materiāliem. Lai atjaunotu svētku vienkāršo un tīro raksturu, draudzes sāka ieviest vienādas albas. Tādēļ Komūnijas vainagi kļuva par aksesuāru, kas piešķīra tērpam unikālu izskatu.

Kādu Komūnijas vainagu izvēlēties – mākslīgo vai no svaigiem ziediem? Pirmā Komūnija parasti notiek maijā, kad daba zied ar dažādu puķu krāšņumu. Tāpēc agrāk par ikdienas praksi bija izgatavot Komūnijas vainagus no svaigām augiem. Visbiežāk izvēlētās rozes (īpaši zaru rozes ar mazām ziedlapiņām), gipsenes, krustnagliņas, dažādu veidu hrišantēmas un ziedošas konvalijas.

Modei patīk atgriezties, un pēdējās sezonās arvien vairāk ir redzama atgriešanās pie svaigu ziedu vainagiem. Kā izgatavot šādu papildinājumu savai meitai? Pretēji izskatam tas ir diezgan vienkārši – vajag tikai nedaudz pacietības un koncentrēšanās, un rezultāti būs aizraujoši!

Kas ir nepieciešams, lai izgatavotu vainagu no svaigiem ziediem?

Protams, ziedi! Lai gan nepārspīlētu, izmanto ne vairāk kā 2 ziedu veidus. Tādā veidā tērps saglabās dabisku izskatu. Floristikas stieple ar vismaz 1 mm diametru kā vainaga bāze. Vislabāk, ja tā būs uzreiz zaļā krāsā – tad nebūs jāmaskē papildus. Bērna galvas apkārtmērs. Plānojat slēgtu vainagu? Pārbaudiet ar šuvējas mērlenti bērna galvas izmēru. Pārāk liels apkārtmērs nozīmēs, ka aksesuārs pastāvīgi kritīs acīs jūsu meitai, bet pārāk mazs nepatīkami spiedīs. Satīna lente. Laba izvēle, sākot piedzīvojumu ar vainagu izgatavošanu, ir regulējami papildinājumi. Šajā gadījumā vislabāk derēs satīna lente. Turklāt šādas brīvi krītošas lentas pievienos stilam romantisku un ļoti meitenīgu raksturu. Zaļa floristikas lente noderēs, lai maskētu un savienotu ziedu galus. Floristikas līmi izmantosiet, ja vēlēsieties pie vainaga pievienot īsāka kāta ziedus. Pateicoties tai, zieds noturēsies pareizajā vietā. Līme arī nodrošinās mitrumu, tādējādi vainags ilgāk izskatīsies svaigs.

Attiecībā uz svaigu ziedu vainagiem jāņem vērā pareiza rotas uzglabāšana. Pārāk agri izgatavots vainags novīsīs un izskatīsies neelegantiski. Ko darīt šādā situācijā?

Gatavo vainagu uzglabā ledusskapī, slēgtā traukā. Ņem vērā, ka ne katrs ziedu veids ilgst vienādi ilgi. Ja vēlies, lai Tava meita varētu priecāties par vainagu arī nākamajā dienā, vai plāno to sagatavot nedaudz agrāk, izvēlies miršu vai gipseni. Izvairies no gaišajām rožēm – to ziedlapiņas visātrāk zaudē ideālo izskatu.

Ja pirmās Komūnijas sagatavošanas rosībā Tev nav laika izgatavot šādu vainagu, vari iegādāties mākslīgo versiju. Šāds papildinājums vienmēr izskatīsies labi un noteikti būs izturīgāks nekā tā svaigais atbilstējs. Tas arī būs skaista atmiņa par šo īpašo notikumu.

Ko izvēlēties vietā Komūnijas vainagam? Tava meita kategoriski atteicās nēsāt Komūnijas vainagu? Nav zaudēts nekas! Ja vēlies izrotāt viņas matu sakārtojumu šajā dienā, ir vēl daži risinājumi.

Meiteņu matu stīpas Lieliska alternatīva Komūnijas vainagam ir dekoratīvas matu stīpas. Daudzas no tām ietver papildus aplikācijas, piemēram, pērlītes, fliteres, tiulu bantītes vai mākslīgus ziedus. Tomēr atceries, ka stīpai jāatbilst visai tērpam – vislabāk to izvēlēties, saskaņojot ar izvēlēto meiteņu Komūnijas kleitu krāsu.

Pārbaudi tagad pieejamās meiteņu matu stīpas Zoya Fashion kolekcijā – KLIKŠĶINI ŠEIT.

Meiteņu dekoratīvās matu sprādzes Ja esat izvēlējušās konkrētu frizūru, nevis brīvi izkaisītus matus, laba ideja frizūras papildināšanai būs matu sprādzes. Delikātās auduma bantītes, spīdīgās pērlītes un fliteres lieliski uzsvērs izskatu un palīdzēs labāk noturēt frizūras kopējo sakārtojumu.

Izvēlies no dažādu veidu matu sprādzēm un izveido neatkārtojamu Komūnijas tērpu – KLIKŠĶINI ŠEIT.

Citi aksesuāri, kas jāņem vērā, veidojot Komūnijas tērpu ar meitenes kleitu Kas vēl uzsvērs Tavas meitas unikālo izskatu šādā svarīgā notikumā kā pirmā Komūnija? Pievieno šos aksesuārus izvēlētajai meitenes Komūnijas kleitai un pārsteidzies ar efektu!

Bolero Maija laika apstākļi var būt neprognozējami. Tādēļ bolero ne tikai lieliski papildinās Komūnijas tērpu, bet arī aizsargās bērna plecus no aukstuma. Turklāt šādu apģērbu vari izmantot arī citiem tērpiem, tāpēc tas ir vērts “jebkura gadījuma”.

Apskati pieejamos bolero modeļus Zoya Fashion kolekcijā un izvēlies ideālo fasonu šai īpašajai dienai – KLIKŠĶINI ŠEIT.

Zeķubikses, zeķes Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā ir vērts aizsargāt ne tikai bērna plecus, bet arī kājas. Šim nolūkam lieliski noderēs meiteņu zeķes un zeķubikses. Modeļi ar eņģeļa spārnu vai smalku bantīšu pievienojumiem noteikti interesanti papildinās kopējo tērpu.

Pārbaudi tagad īpašās zeķubikses savai meitiņai – KLIKŠĶINI ŠEIT.

Somās Noderīgs papildinājums meitenei pirmās Komūnijas laikā ir maza balta soma uz smalkas siksniņas vai ķēdītes. Tā ne tikai papildinās tērpu, bet arī būs ideāla vieta, kur glabāt salvetes, rožukroni vai lūgšanu grāmatu laikā svētās misēs.

Cimdiņi Tie nav obligāti nepieciešami Komūnijas tērpam, taču Komūnijas cimdiņi noteikti pievienos eleganci un ļaus Tavai meitai justies kā mazai princesei. Vērts tos ņemt vērā!

Lai Tavas meitas pirmās Komūnijas diena kļūtu par neaizmirstamu un īpašu notikumu Jūsu dzīvē. Galu galā tas ir viņas īpašais svētku brīdis!

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium