Privātuma politika

Veikala ZOYA Fashion konfidencialitātes politika - kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas meitenēm, princešu kleitas bērniem, kleitas zīdaiņiem.

Mēs nodrošinām mūsu klientiem pilnīgu cieņu pret viņu privātumu un viņu personas datu aizsardzību.

Mēs apstrādājam personas datus, ko klienti mums ir piegādājuši, atbilstoši klientu izsniegtās piekrišanas apjomam un likumdošanas prasībām, jo īpaši saskaņā ar 1997. gada 29. augusta likumu par personas datu aizsardzību (Journal of Laws No. 133., 883. punkts ar grozījumiem. D.). Klientu personas datus mēs glabājam serveros, kas nodrošina viņu pilnīgu drošību. Piekļuve datu bāzei ir tikai pilnvarotiem Veikala darbiniekiem.

Katram klientam, kurš mums ir iesniedzis savus personas datus, ir pilnīga piekļuve saviem datiem verifikācijas, modifikācijas vai noņemšanas pieprasījuma nolūkos.

Veikals nenodod, nepārdod un neaizdod savāktos klientu personas datus trešajām personām, ja vien tas netiek darīts ar skaidru piekrišanu vai pēc klienta pieprasījuma vai pēc pilnvarotu valsts iestāžu pieprasījuma saskaņā ar likumu saistībā ar gaidāmo tiesvedību .

Mūsu veikalā tiek izmantots arī t.s. sīkdatnes (cepumi). Šos failus mūsu serveris saglabā klienta datorā, un tie sniedz statistikas datus par klienta darbību, lai mūsu piedāvājums atbilstu viņa individuālajām vajadzībām un gaumei. Klients jebkurā laikā var atspējot iespēju pieņemt sīkdatnes savā tīmekļa pārlūkprogrammā, lai gan viņam jāapzinās, ka dažos gadījumos šo failu atvienošana var ietekmēt mūsu Veikala piedāvājuma izmantošanu.

Mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību tam, ka, ja mūsu veikala vietnē ievietojam saites, kas ved uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām, mēs nevaram būt atbildīgi par šo vietņu saturu vai par privātuma aizsardzības līmeni, ko nodrošina šo vietņu administratori. Lemjot pāriet uz šādām vietnēm, Klients to dara uz savu risku. Mēs iesakām izlasīt šo vietņu ieviesto konfidencialitātes politiku, pirms klients tām sniedz jūsu personas datus.

Mēs klientiem nosūtām reklāmas un reklāmas materiālus tikai tad, ja viņi ir devuši savu piekrišanu. Tas jo īpaši attiecas uz informatīvo izdevumu, kas tiek nosūtīts Klientam, ja viņš apstiprina mūsu skaidri norādīto saiti, kas satur piekrišanu saņemt biļetenu par pašreizējām akcijām, atlaidēm un jauniem produktiem mūsu veikalā. Šie materiāli attiecas tikai uz mūsu veikala piedāvājumu.

Lūdzu, sūtiet visus jautājumus, pieteikumus un ierosinājumus saistībā ar jūsu privātuma un jo īpaši personas datu aizsardzību uz info@zoyafashion.lv

 

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Veikala apkalpe

ZOYA Fashion - kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas meitenēm, princešu kleitas bērniem, kleitas zīdaiņiem.

uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium