Par mums

Bērna smaidā slēpjas maģija, jo tā var pasmaidīt visai pasaulei.

 kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm,

ZOYA kleitas ir jauks iecienītāko stilu sajaukums, sākot no klasiskās un pasaku līdz drosmīgām un krāšņām!

Mums vissvarīgākais ir klientu, īpaši jaunāko, apmierinātība, tāpēc mēs pieliekam visas pūles, lai pasūtījumi tiktu izpildīti ātri un piedāvātās preces būtu visaugstākās kvalitātes. Pateicoties mūsu speciālistu uzticībai, iepirkšanās mūsu tiešsaistes veikalā kļūst par tīru prieku.

 

ZOYA vēsture

Sākotnēji mūsu apģērbi tika šūti ārpus valsts, un visu izplatīšanu veicām paši. Lai arī sākumā bija grūtības un ierobežojumi, ZOYA uzņēmums ātri ieguva atzinību no vecākiem, kuri meklēja oriģinālus un augstas kvalitātes bērnu apģērbus par saprātīgu cenu.

Laika gaitā ZOYA uzņēmums pieauga, un mēs pakāpeniski sākām atvērt savus veikalus Polijā, nodarbinot papildus darbiniekus, kuri palīdzēja bērnu apģērbu ražošanā un pārdošanā. Ar uzņēmuma attīstību radās jaunas problēmas, kādas rada tirgus.

Viena no tādām problēmām bija ekonomiskā krīze, kas skāra visu apģērbu nozari. Uzņēmumi sāka slēgt savus veikalus, un klienti atteicās no luksusa bērnu apģērbu iegādes. ZOYA arī jutās krīzes sekām, bet, tā vietā, lai atteiktos, mēs kā mūsu trešā bērna vecāki nolēmām, ka mums vēl vairāk jāiesaistās.

Mēs sākām meklēt inovatīvus risinājumus un ieviesām tiešsaistes pārdošanu, pārnēsot savas darbības uz internetu nebija viegli - daudz naktis bez miega, vai trūkst brīvās dienas gadā. Viss tam, lai uzturētu savu zīmolu un nodrošinātu tālāku attīstību.

Neraugoties uz krīzi, ZOYA uzņēmums vienmēr turējās pie savas sākotnējās mērķa - nodrošināt prieku mazajiem bērniem, piedāvājot vizuāli pievilcīgus apģērbus. Mūsu produkti vienmēr tika izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, un dizaineri centās rūpēties par katru detalju, lai apģērbi būtu ne tikai eleganti, bet arī ērti valkājami.

Pēc daudzu gadu darba un upuru, ZOYA uzņēmums kļuva par vienu no labākajām bērnu oficiālās apģērbu zīmoliem Polijā. Mūsu produkti gūst nepārtrauktu popularitāti, un dibinātāji ar lepnumu vēro savu darbu.

Mūsu uzņēmuma īsa vēsture ir stāsts par aizraušanos, upuriem un ticību saviem sapņiem. Tas ir arī stāsts par grūtību pārvarēšanu un nepārtrauktu dotošanos uz pilnību. Pateicoties savai noteiktībai un neatlaidībai, ZOYA uzņēmums kļuva par vienu no labākajiem bērnu eleganta apģērba zīmoliem Eiropā, kas nodrošina prieku bērniem un ar lepnumu tiek pirkts viņu vecākiem.

 

Mēs pastāvīgi paplašinām savu klientu loku un atrodamies arī citās valstīs:

ZOYA Austrija: www.zoyafashion.at

ZOYA Čehija: www.zoyafashion.cz

ZOYA Nīderlande: www.zoyakinderen.nl

ZOYA Vācija: www.zoyafashion.de

ZOYA Slovākija: www.zoyafashion.sk

ZOYA Ungārija: www.zoyafashion.hu

ZOYA UK: www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Itālija: www.zoyafashion.it

ZOYA Somija: www.zoyafashion.fi

ZOYA Francija: www.zoyafashion.fr

ZOYA Spānija: www.zoyafashion.es

ZOYA Beļģija: www.zoyafashion.be

ZOYA Dānija: www.zoyafashion.dk

ZOYA Portugāle: www.zoyafashion.pt

ZOYA Rumānija: www.zoyafashion.ro

ZOYA Bulgārija: www.zoyafashion.bg

ZOYA Polija: www.zoyafashion.pl

ZOYA Lietuva: www.zoyafashion.lt

ZOYA Igaunija: www.zoyafashion.ee

ZOYA Horvātija: www.zoyafashion.hr

ZOYA Īrijawww.zoyafashion.ie

ZOYA Slovēnija: www.zoyafashion.si

ZOYA Zviedrija: www.zoyafashion.se

ZOYA Grieķija: www.zoyapaidi.gr

 

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu veidlapu info@zoyafashion.lv.

Veikala apkalpe

ZOYA Fashion - kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas meitenēm, princešu kleitas bērniem, kleitas zīdaiņiem.

uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium