Piegāde

Piegādes metodes

Atkarībā no pasūtīto produktu daudzuma un svara, izvēlētā maksājuma veida un jūsu vēlmēm varat izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

 • Ātrākais un drošākais:
  Kurjeru uzņēmums - piegādi veic profesionāls kurjeru uzņēmums DPD, GLS vai DHL kurjers. Kurjera izvēle nozīmē ērtību un pārliecību, ka pasūtījums tiks piegādāts laikā un par pieņemamu cenu. Turklāt jūs saņemsit saiti uz vietni uz savu e-pasta adresi, kur jūs varēsiet pastāvīgi pārbaudīt sūtījuma atrašanās vietu.

   

 • Lētākais:
  Latvijas pasts - tas ir lētākais nosūtīšanas variants. Jūsu pasūtījums tiek piegādāts caur Latvijas pastu.
 
 • Bezmaksas sūtīšana:

  Pasūtījumiem no 75 EUR jūs varat baudīt bezmaksas piegādi ar Venipak.

Kopējās pasūtījuma piegādes izmaksas jūs uzzināsiet pēc produktu pievienošanas grozam un pēc tam izvēloties sev interesējošo piegādes veidu un apmaksas veidu - kopsavilkumā redzēsiet precīzu maksājamo vērtību.

 

Piegādes laiks

Piegāde metode

Piegādes laiks

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem EUR 75 apmērā

4-8 darba dienas

 

1-2 darba dienas

2-3 darba dienas

 

Pakas saņemšanas termiņš

Tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsit pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu ar saiti. Pēc maksājuma saņemšanas par pasūtījumu mēs sākam tā izpildi, un jūs tiksiet informēts par mūsu darba gaitu.

 

Sūtījuma saņemšanas datums = nosūtīšanas datums + piegādes laiks

 

Piegādes datums ir atkarīgs no produktu pieejamības un izvēlētās apmaksas metodes, savukārt piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētās piegādes metodes.

 

Produktu pieejamība

Katram produktam tiek norādīts datums, kurā aprakstīts, kad produktus mēs varam nosūtīt - no 24 stundām līdz vairākām, dažreiz pat vairākām dienām (grūti sasniedzamu produktu gadījumā). Mēs pieliekam visas pūles, lai vietnē sniegtais piedāvājums atbilstu faktiskajiem krājumu līmeņiem, tomēr var gadīties, ka faktiskais piegādes laiks tiks pagarināts - mēs jūs nekavējoties informēsim.

Ja pasūtāt vairākus produktus, piegādes laiks visam pasūtījumam tiek saskaņots ar produktu ar visilgāko piegādes laiku. Pasūtījumu var pabeigt pa posmiem - sazinieties ar mums vai pasūtījuma komentāros ievadiet atbilstošo anotāciju.

 

Starptautiskās piegādes

Piegādes valsts

Piegādes laiks

Austrija, Vācija, Čehija, Luksemburga, Polija, Slovākija, Igaunija, Lietuva, Beļģija, Nīderlande

1-2 darba dienas

Bulgārija, Dānija, Rumānija, Ungārija

2-3 darba dienas

Francija, Spānija, Itālija, Horvātija, Īrija, Lihtenšteina, Sanmarīno

3-4 darba dienas

Portugāle, Zviedrija

5-6 darba dienas

Somija, Melnkalne, Ukraina, Moldova, Izraēla, Islande, Albānija, Bosnija un Hercegovina, Kipra, Grieķija, Malta, Ziemeļmaķedonija, Norvēģija, Serbija, Šveice, Lielbritānija

7-10 darba dienas

Citas valstis

Lūdzu, sazinieties ar mums

 

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Veikala apkalpe

ZOYA Fashion - kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas meitenēm, princešu kleitas bērniem, kleitas zīdaiņiem.

uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium