Svētku Elegance Bērnu Cimdiņas ar Tīkliņu

Sagatavošana nosūtīšanai: 1 darba diena
Piegāde: Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas pārbaudiet piegādes metodes
Cena: €8,00 8.00
ilość gab

izvēlēties variantu

pievienot vēlmju sarakstam
* - Lauks ir obligāts

Apraksts

Piedāvājam izcili svētku cimdiņas, kas apvieno nevainību un eleganci, ideāli piemērotas meitenes tērpam, kas gatavojas savai Pirmajai Komūnijai. Šīs cimdiņas ir smalkuma un klases simbols, izgatavotas ar augstāko rūpību, lai izceltu šī sakramentālā dienas īpašumu.

Izgatavotas no smalka tīkliņa, šīs baltās cimdiņas ir raksturīgas ar subtīlu rakstu, kas nodrošina ne tikai skaistu izskatu, bet arī gaisīgumu un valkāšanas komfortu. Tīkliņš ir maigs un elastīgs, ļaujot bērna rokas brīvi kustēties, kamēr izturīgais apdares materiāls nodrošina izturību pret plīsumiem.

Katru pāri rotā gaumīgi detaļas - satīna bantiņa un smalka pērļu aplikācija, kas pievieno šarmu un uzsver notikuma īpašumu. Pievilcīgie papildinājumi ir līdzsvaroti un diskreti, lai neaizēnotu galveno tērpu, bet maigi to akcentētu.

Cimdiņas ir izstrādātas tā, lai tās atbilstu lielākajai daļai komūnijas kleitu, gan klasiskajam stilam, gan mūsdienīgākām versijām. To universālais izmērs un elastīgā materiāla struktūra nodrošina, ka tās ideāli pielāgosies bērna rokai, garantējot komfortu visas svētku laikā.

Šīs cimdiņas nav tikai praktiskas, bet arī kalpo kā skaista atmiņa par šo svēto dienu. Tās var tikt saglabātas kā nevainības un tīrības simbols, kas pavada bērnu vienā no svarīgākajiem dzīves brīžiem.

Katru komplektu veido svētku cimdiņas ar tīkliņu, kas tiek piegādātas iepakojumā, kas nodrošina to drošību un ideālu stāvokli piegādes brīdī. Mēs garantējam, ka tās būs brīnišķīgs papildinājums svētku tērpam, kas paliks atmiņā uz gadiem.

Piegādes izmaksas Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas

Piegādes valsts:

Saistītie produkti

Bolero meitenei ekru
Bolero meitenei ekru
Cena: €29,00
Kleita meitenēm Chantal balta
Kleita meitenēm Chantal balta
Cena: €52,00
Kleita meitenēm Fabienne balta
Kleita meitenēm Fabienne balta
Cena: €49,00

Produktu atsauksmes (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium