Noteikumi

TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI

§1

Vispārīgi noteikumi

1. Interneta veikals [turpmāk "Veikals"] veic mazumtirdzniecību, izmantojot internetu, saskaņā ar šiem noteikumiem [turpmāk "Noteikumi"].

2. Veikala īpašnieks ir: ZOYA GROUP SP. Z O.O. atrodas Polijā 80-755 Gdańsk, Szafarnia 11 / F8, Nodokļu ID PL583-341-62-99, BDO 000510768, e-pasta adrese: info@zoyafashion.lv

3. Noteikumi ir neatņemama ar klientu noslēgtā pārdošanas līguma sastāvdaļa.

4. Nosacījums pārdošanas līguma noslēgšanai ir nolikuma pieņemšana no klienta puses.

5. Veikalā norādītās cenas ir bruto cenas (ieskaitot PVN).

6. Veikalā pieejamās preces ir bez fiziskiem un juridiskiem defektiem.

§2

Pasūtījumi

1. Pasūtījumus var veikt šādi:

a) izmantojot veikala vietnē pieejamo veidlapu,

b) pa e-pastu uz adresi, kas pieejama veikala vietnē,

c) pa tālruni uz numuriem, kas paredzēti pasūtījumu veikšanai, kas pieejami Veikala vietnē cilnē Kontaktpersona.

2. Pasūtījuma izpildes nosacījums ir tāds, ka Klients sniedz datus, kas ļauj pārbaudīt Klientu un preču saņēmēju. Veikals apstiprina pasūtījuma pieņemšanu pa e-pastu vai tālruni. Veikalam ir tiesības atteikties pieņemt pasūtījumu, ierobežot maksājuma veidu vai pieprasīt priekšapmaksu, ja pasūtījums rada pamatotas šaubas par sniegto datu patiesumu un ticamību vai apmaksas veidu.

3. Pusēm ir saistoša veikala vietnē esošā informācija pasūtījuma veikšanas laikā, jo īpaši: cena, produkta īpašības, tā īpašības, komplektā iekļautie elementi, piegādes datums un veids.

4. Informācija Veikala vietnē nav piedāvājums Civilkodeksa izpratnē. Veicot pasūtījumu, klients izsaka piedāvājumu iegādāties konkrētu produktu. Pirkuma līgums tiek noslēgts pēc tam, kad Klients ir apstiprinājis Pasūtījumu, noklikšķinot uz apstiprinājuma saites veikalā Klientam nosūtītajā e-pastā.

§3

Maksājums

1. Klients var izvēlēties norēķinu metodes, kas norādītas cilnē Maksājuma veidi.

2. Sūtījumu cenas ir norādītas piegādes cenrādī.

3. Preču izlaišanas nosacījums ir samaksa par precēm un sūtījumu.

§4

Preču nosūtīšana

1. Pasūtītās preces Veikals nosūta caur kuģniecības kompānijām (piemēram, Latvijas pasts vai kurjeru uzņēmums), vai arī tās ir pieejamas savākšanai klientam uzņēmuma telpās.

2. Ja maksājums tiek veikts ar maksājumu karti, pasūtījuma izpildes datums tiek skaitīts no pozitīvas darījuma autorizācijas brīža.

3. Maksājuma gadījumā, kas nav skaidras naudas piegāde, piegādes datums tiek pagarināts par periodu starp pasūtījuma veikšanu un datumu, kad maksājums tiek ieskaitīts Veikala bankas kontā.

§5

Sūdzības

1. Sūdzības pieņemšanas pamats ir Klienta uzrādīts preču pirkuma apliecinājums (fiskālā kvīts vai PVN rēķins).

2. Preču neatbilstības līgumam gadījumā Klientam ir jānosūta atpakaļ bojātās preces uz Veikalu kopā ar neatbilstības aprakstu.

3. Uz klienta sūdzību veikals atbildēs 14 darba dienu laikā no preču atgriešanas brīža, pievienojot neatbilstības aprakstu. Ja neatbilstības pārbaudei nepieciešama preču ražotāja eksperta vai pārstāvja konsultācija, atbildes termiņš Veikalam tiek pagarināts līdz brīdim, kad Veikals saņem šādu atzinumu.

4. Ja pamatotas sūdzības iesniegšana ir saistīta ar jauna produkta nosūtīšanu Klientam vai neatbilstības novēršanu, piegādes izmaksas sedz Veikals.

5. Klienta datora un monitora individuālie iestatījumi, kas izraisa nepareizu vai izkropļotu informācijas par precēm (piemēram, krāsu) parādīšanu, nevar būt sūdzības pamats.

§6

Tiesības atteikties no līguma

1. Saskaņā ar 2000. gada 2. marta Likumu par noteiktu patērētāju tiesību aizsardzību un atbildību par bīstama produkta radītu kaitējumu klientam ir tiesības atteikties no līguma.

2. Tiesības atteikties no līguma ir spēkā, ja Klients 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas iesniedz Veikalā deklarāciju par atteikšanos no līguma.

3. Klients atdod preces Veikalam 14 dienu laikā pēc deklarācijas par atteikšanos no līguma iesniegšanas. Atgriežamajām precēm jābūt neskartām, ieskaitot pilnīgas, oriģinālā iepakojumā un bez lietošanas pazīmēm. Piegādes izmaksas sedz klients.

4. 3 darba dienu laikā pēc pakas saņemšanas Veikals pārbaudīs piegādātās preces stāvokli.

5. 14 dienu laikā pēc preču pārbaudes veikals atdod Klientam samaksāto summu, atskaitot līguma izmaksas. Klientam jānorāda bankas konta numurs, uz kuru pārskaitāma atmaksātā summa. Ja maksājums tiek veikts ar kredītkarti, atmaksa tiks veikta uz karti. Ja ir nepieciešams atgriezt naudas līdzekļus par klienta veiktu darījumu ar maksājumu karti, pārdevējs atmaksās naudu uz bankas kontu, kas piešķirts Pasūtītāja maksājuma kartei.

6. Gadījumā, ja Klients pārkāpj iepriekš 2. un 3. punktā izklāstītos nosacījumus, atteikuma deklarācija ir neefektīva, preces nav atdodamas un Veikals neatmaksā Klientam samaksāto summu.

7. Atteikuma tiesības klientam nav tiesības gadījumos, kas noteikti Art. 10 sek. Pantā norādītā akta 3. punkts. 1, t.i., darbības jomā:

a) pakalpojumu sniegšana sākta ar klienta piekrišanu pirms līguma atteikšanās termiņa beigām (attiecas uz pakalpojumu sniegšanu, nevis preču pārdošanu),

b) audio un vizuālie ieraksti un ierakstīti IT datu nesējos pēc tam, kad klients ir noņēmis to oriģinālo iepakojumu,

c) pakalpojumu līgumi, par kuriem cena vai atlīdzība ir atkarīga tikai no cenu izmaiņām finanšu tirgū

d) pakalpojumiem ar īpašībām, kuras klients norādījis klienta pasūtījumā vai ir cieši saistīts ar viņa personu,

e) pakalpojumi, kurus to rakstura dēļ nevar atgriezt vai kuru priekšmets ātri pasliktinās,

f) piegādājot presi,

g) azartspēļu pakalpojumi.

§7

Privātuma aizsardzība

1. Veicot pasūtījumu, Klients piekrīt viņa personas datu apstrādei tikai pasūtījuma izpildes nolūkā.

2. Klients var arī izteikt atsevišķu piekrišanu saņemt no veikala reklāmas un reklāmas materiālus, tostarp komerciālu informatīvo izdevumu.

3. Klientam ir tiesības pārbaudīt viņu datus un labot tos, kā arī pieprasīt noņemšanu.

§8

Intelektuālais īpašums

Bez Veikala rakstiskas piekrišanas ir aizliegts izmantot jebkādus Veikala vietnē publicētos materiālus (ieskaitot fotoattēlus un preču aprakstus).

§9

Stāšanās spēkā un izmaiņas noteikumos

1. Noteikumi stājas spēkā publicēšanas dienā Veikala vietnē.

2. Veikals patur tiesības grozīt Noteikumus, kas stājas spēkā to publicēšanas dienā Veikala vietnē. Līgumus, kas noslēgti pirms Noteikumu grozīšanas, reglamentē Noteikumu versija, kas ir spēkā dienā, kad Klients veic Pasūtījumu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu veidlapu info@zoyafashion.lv.

Veikala apkalpe

ZOYA Fashion - kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, izlaiduma kleitas meitenēm.

uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium