Kā izvēlēties apģērbu atbilstoši bērna raksturam? 0
Kā izvēlēties apģērbu atbilstoši bērna raksturam?

Vai zināji, ka tādas īpašības kā bērna raksturs vai personība ir atkarīgas, piemēram, no gēniem? Lai gan uz to tieši nevaram ietekmēt, ir svarīgi palīdzēt veidot un izpaust tās jau no pašiem sākumiem! Bērns, tāpat kā katrs mazs cilvēks, ir ar savām noskaņām un vēlmēm, kuras ne tikai jāņem vērā ikdienas lēmumos, piemēram, ģērbšanās, bet arī jārespektē, jāatbalsta un jāattīsta.

Uzzini, kā veidot bērnu apģērbu komplektus, ieskaitot kleitas meitenēm, lai tie pilnībā atbilstu tavam mazulim.

Kāpēc ir vērts ļaut bērniem izvēlēties apģērbu?

Kā teica Janusz Korczak: “Nav bērnu, ir cilvēki.” Mazie, lai gan vēl daudz ko nezina un nepazīst pasauli, to vislabāk apgūst caur pieredzi. Atzīstot bērna individualitāti un dodot iespēju pieņemt lēmumus dažos jautājumos, tu veido nākamo neatkarīgo un pašpārliecināto pieaugušo. Galu galā katrs vecāks vēlas, lai viņa bērns veiksmīgi iekļautos dzīvē.

Tāpēc ļauj savam bērnam pieņemt dažus lēmumus un izprast to sekas. Pielāgo šīs izvēles atbilstoši viņa vecumam. Pirmā no tām var būt, piemēram, apģērba komplektēšana bērnudārzam. Šāda rīcība ļaus bērnam ne tikai pārbaudīt pieejamās iespējas, bet arī parādīs, ka viņa viedoklis ir svarīgs un iemācīs viņam izpaust sevi.

Tātad, galvenais ir kopīgi izzināt, kas ir un kas kļūst tavs bērns. Šeit ir daži rakstura tipi un tiem piemērotas apģērbu stilu piemēri, kas vislabāk atspoguļos tavas meitas dvēseli.

Mīļa un priecīga

Tava meita ir sievišķības kvintesence. Viņai ir tipiski sievišķīgas intereses, viņa ir jūtīga, pilna kaislības un personiskā šarma. Viņai patīk palīdzēt citiem un attīstīt jaunas hobijus. Viņa ir smalka un mazliet kautrīga.

Šajā gadījumā vislabāk ir izvēlēties klasiskus, sievišķīgus rakstus. Mīļas un priecīgas stilizācijas, kleitas meitenēm, kas pilnas ar volāniem, tilla un pasteļu krāsām, lieliski atspoguļos tavas meitas raksturu. Šāda veida apģērbu komplekti ir pirmie soļi pretī sievišķīgam stilam!

Ieteicamie stili: romantisks, preppy, boho.

Ieteicamie kleitu modeļi meitenēm: Amelia, Nel, Matilda.

Dumpīgs

Šāds raksturs ir pilnīgs pretstats iepriekšējam piemēram. Necieš noteiktās sabiedrības normas un pastāvīgi tām pretojas. Vairāk līdzinās puiciskai meitenei, kas neievēro vispārpieņemtos principus. Patīk iet pa savu ceļu un izmēģināt jaunas lietas. Nedaudz atturīga attiecībā pret citiem cilvēkiem, bet, iepazīstoties tuvāk, uzticīga un draudzīga.

Dumpīgi raksturi nemīl ierobežojumus, bet dievina tos pārkāpt. Viņiem patīk uzsvērt savu neatkarību un izcelties sabiedrībā. Tāpēc meitenes ar šādu personību jutīsies labi spilgtās, krāsainās un nedaudz noteikumus pārkāpjošās stilizācijās.

Ieteicamie stili: roka, hipija, vintage.

Ieteicamie kleitu modeļi meitenēm: Mila, Dolores, Imelda.

Priecīga

Viņa ir visur, vienmēr gatava palīdzēt un pilnībā iesaistīta savās darbībās. Sabiedrības dvēsele, kas sprēgā ar jokiem. Piesaista cilvēkus un ar tiem lieliski saprotas. Nav problēmu veidot jaunus sakarus, un pat vada grupu un vieno to. Vienmēr smaidīga, laipna un izpalīdzīga – tā īsumā var raksturot tavu bērnu.

Priecīgas meitenes apģērbam no tālienes jānorāda, ka tas ir tieši tāda rakstura cilvēks. Šādā gadījumā tava meita jutīsies labi spilgtās krāsās un spīdīgos audumos. Tādējādi viņa piesaistīs uzmanību un būs uzmanības centrā, kas viņai tik ļoti patīk.

Ieteicamie stili: glamūrs, etno.

Ieteicamie kleitu modeļi meitenēm: Chloe, Susanna.

Aktīva

Tas ir tips, kas ir ļoti ambiciozs un mērķtiecīgs. Koncentrē visas savas spējas, lai sasniegtu to, kas ieplānots – neatkarīgi no tā, vai tā būtu uzvara ķīmijas olimpiādē vai sporta sacensībās. Ļoti iesaistīta visādās aktivitātēs, izpalīdzīga un efektīva. Nebaidās no draudzības, bet ir dabā drīzāk introverta.

Aktīvam bērnam vissvarīgākais būs apģērba komforts un praktiskums. Stilīgi treniņtērpi, parīzes viegluma stils vai klasiski komplekti ļaus ģērbties ērti un vienlaikus nesabojās enerģiju, kas nepieciešama turpmākajām darbībām (jo arī lēmuma pieņemšana par stilu prasa enerģiju!). Turklāt šāds apģērbs būs praktisks gandrīz jebkurā situācijā.

Ieteicamie stili: sporta, parīzes, klasiskais.

Ieteicamie kleitu modeļi meitenēm: Eve, Diana, Silvia.

Protams, šie ir tikai daži piemēri, kā var ģērbt bērnu atkarībā no viņa rakstura. Dažādas personības īpašības var atšķirties un savīties kopā tavas meitas gadījumā. Jo galu galā katrs cilvēks ir unikāls, kas katru dienu atklāj sevi. Tāpēc eksperimentējiet un izmēģiniet jaunus modes kombinācijas, līdz beidzot atradīsiet stilu, kas vislabāk atspoguļo tavas meitas raksturu un vēlmes.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium