Sieviešu dienas svinības Īpašas kleitas meitenēm 0
Sieviešu dienas svinības Īpašas kleitas meitenēm

Sieviešu dienā dāmas nav spiestas gaidīt dāvanas no vīriešiem. Viņas pati var sev sagādāt prieku! Ir svarīgi mācīt šo meitenēm jau no pašiem agrīnākajiem gadiem. Apskatiet mūsu idejas šim īpašajam svētkam un uzziniet, kāda kleita būs piemērota meitenei šādai gadījumam.

Kā radās Sieviešu diena? Daži stāsti vēsta, ka Sieviešu dienas saknes meklējamas jau senatnē. Šis svētki iekrita tieši marta sākumā un bija jaunā gada sākuma zīme. Tie bija saistīti ar tā sauktajām matronālijām, jeb romiešu svinībām par godu mātes stāvoklim, auglībai un sievišķajam elementam. Šajā laikā vīri dāvināja sīkas dāvanas savām sievām, tādējādi radot šo sākotnējo asociāciju.

Tomēr patiesībā Sieviešu diena galvenokārt ir saistīta ar cīņu par vienlīdzīgām tiesībām sociālajā, profesionālajā un privātajā dzīvē 20. gadsimtā. Pirmās šī svētku svinības notika 1909. gada 28. februārī. Tieši tad notika pirmā Amerikas Sociālistiskās partijas locekļu sanāksme, kas atzīmēja 1857. gada kokvilnas fabrikas strādnieču streiku ASV. Gadu vēlāk, Starptautiskās Sociālistiskās konferences laikā Kopenhāgenā, sapulce oficiāli noteica pašreiz visā pasaulē atzīmēto Sieviešu dienu.

Ņemot vērā vēsturi, mēs vēl jo vairāk uzskatām, ka ir vērts svinēt Sieviešu dienu. Lai gan vēl ir daudz ko darīt, dāmām ir izdevies sasniegt daudzus panākumus vēlēšanu un darba tiesību jomā. Ir svarīgi par to skaļi runāt un nodot vēstījumu nākamajai paaudzei, kā arī vienkārši svinēt savu sievišķību.

Katru dienu sievietēm ir pietiekami daudz izaicinājumu, tāpēc vismaz vienu dienu ir vērts izdarīt kaut ko sev!

Idejas interesantai Sieviešu dienas pavadīšanai Bērni mācās, vērojot pieaugušo uzvedību. Tāpēc parādiet savai meitai, ka arī viņa un viņas vajadzības ir svarīgas, un viņai ir pilnīgas tiesības veltīt laiku tikai sev. Sieviešu diena ir lieliska iespēja nedaudz palēnināt tempu un pievērsties sev.

Ko tad darīt, lai šī diena būtu īpaša? Lūk, mūsu ieteikumi.

Tikšanās ar draudzenēm Ļaujiet meitai vienoties ar draudzenēm par kopīgu "meiteņu izbraucienu". Tas ir viņas pirmie soļi sievišķībā, un vislabāk šo laiku pavadīt grupā. Lai viņas dodas kopā uz kino, pica vai datorspēļu zāli. Šāda tikšanās noteikti nodrošinās atpūtu un labu noskaņojumu atlikušajai dienai, un arī Tu, mīļā mamma, brīdi atpūties!

Tēmu darbnīcas 8. martā ļoti bieži tiek organizēti dažādi pasākumi, kas veltīti sievišķībai un sieviešu vēsturei. Varbūt tas ir labs plāns, kā pavadīt dienu ar bērnu? Šādas nodarbības ne tikai paplašinās zināšanas un redzesloku, bet arī nodrošinās jums daudz prieka un skaistu atmiņu.

Izbrauciens ar māti Kas ir meitenes labākā draudzene no pašiem agrīnākajiem gadiem? Protams, viņas mamma! Sieviešu diena ir lielisks iemesls pavadīt laiku kopā. Jūs varat kopā darīt šīs "tipiski meitenīgās" lietas. Varbūt kopīgas iepirkšanās tirdzniecības centrā? Vai izbrauciens uz kosmētiku par nagiem? Ja jau trakot, tad trakot!

Ko darīt mājas mierā? Dažreiz gadās tā, ka ārpusē laikapstākļi nav labvēlīgi, draudzenes ir atteikušās no tikšanās, un klāt nāk kāda neganta drudzis. Šādā gadījumā nesalauziet rokas un organizējiet laiku mājās! Ko mēs piedāvājam?

Mīļāko animāciju skatīšanās. Segs, uzkodas, televizors un super jautrība! Varbūt mājas SPA? Izveidojiet mājas sejas masku, izvēlieties mīļākās krēmus un matu kondicionierus. Šādas procedūras noteikti sagādās jums daudz prieka! Laba ideja būs arī mājas pārģērbšanās spēles! Tas ir lielisks iemesls, lai pārrunātu ar meitu modi un apģērbu kombinēšanu, kā arī pārmeklētu skapjus meklējot interesantas stilizācijas, piemēram, ar meiteņu kleitām.

Sviniet skaisti un šajā dienā izvēlieties elegantu kleitu jūsu meitenei! Lai gan ir svarīgi katru dienu rūpēties par koptu un modīgu ģērbšanos, Sieviešu dienā vēl jo vairāk ir jāparāda bērnam, ka vajag svinēt savu meitenību. Un vislabāk to izdarīt ar īpašu un unikālu stilizāciju. Izmanojiet šim mērķim elegantes meiteņu kleitas, kas padarīs šo dienu neaizmirstamu!

Ko mēs iesakām no mūsu jaunākās meiteņu kleitu kolekcijas Zoya Fashion Sieviešu dienai? Pārbaudiet mūsu piedāvājumus!

Carla Rozā? Ir! Volāni? Klāt! Elegants izgriezums viduklī? Arī. Pievienojiet tam modē esošās "eņģeļa spārnu" piedurknes un jums ir ideāla kleita meitenei Sieviešu dienai – Carla. Un pats labākais, šo modeli var izmantot arī daudzās citās reizēs, piemēram, kāzās, komūnijās vai ģimenes sanāksmēs.

Iris Kleita meitenei, kas piemērota daudzām figūrām? Iris ir vienkārša trapezveida formas kleita ar elegantiem volānu piedurknēm. Fuksijas krāsa uzsvērs jūsu meitas skaistumu un noteikti paliks atmiņā. Ar šo kleitu varat izveidot daudz unikālu kombināciju gan ikdienai, gan svētkiem.

Aldina Jūsu meita nav liela volānu fane? Tad apskatiet meiteņu kleitu Aldina. Tas ir vienkāršs, nedaudz izplūdis modelis uz biezākām lencēm. Kas tad padara to tik īpašu un kāpēc vērts to apsvērt kā stilizāciju Sieviešu dienai? Galvenokārt tās krāsa – savijas violetas un zilas nokrāsas, padarot kleitu subtili, bet efektīvi pievērš uzmanību.

Lila Vienkārša, eleganta un vienlaikus ļoti īpaša piedāvājums jūsu meitai Sieviešu dienai – lūk, meiteņu kleita Lila. Tāpat kā Alfina, tas ir nedaudz izplūdis modelis skaistā rozā krāsā. Tas lieliski derēs vēsākiem dienām, pateicoties garajām piedurknēm. Tas, kas piesaista uzmanību šai kreācijai, ir īpašais kakla un apakšas apdares veids. Pateicoties tam, šī meiteņu kleita spīdēs vēl daudzos svarīgos notikumos.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium