Kad un kā izvēlēties pirmās bērnu kurpes: Padomi jaunajiem vecākiem 0
Kad un kā izvēlēties pirmās bērnu kurpes: Padomi jaunajiem vecākiem

Mazās un jaukās bērnu kurpes bieži tiek izvēlētas topošo māmiņu vidū kā atribūts, ar kuru paziņot tuvākajiem par priecīgajām ziņām. Tomēr šādas kurpes kalpo ne tikai kā gaidīšanas simbols, bet galvenokārt aizsargā bērna smalkās pēdas no aukstuma. Bet vai tiešām tās ir nepieciešamas? Ko vajadzētu zināt pirms pirmo bērnu kurpju iegādes?

Kad pirkt pirmās kurpes bērnam? Pediatru un fizioterapeitu eksperti ir vienisprātis – jo vēlāk bērns sāk valkāt kurpes, jo labāk. Pirmā dzīves gada laikā notiek svarīga kaulu un kustību sistēmas attīstība. Tāpēc šajā gadījumā labāk izvēlēties kailas pēdas un tiešu saskarsmi ar zemi.

Tomēr ne vienmēr var atļauties ļaut bērnam būt bez apaviem. Rudens-ziemas laikā pēdas prasa papildu aizsardzību pret aukstumu un lietu vai sniegu, kad zeķes var būt nepietiekamas. Tad ir vērts izvēlēties bērnu kurpes.

Kas ir bērnu kurpes? Bērnu kurpes ir apavu veids, kas paredzēts bērniem no dzimšanas līdz brīdim, kad tie sāk spert savus pirmos soļus (apmēram 12–18 mēnešu vecumā). Tās bieži kalpo kā siltāka alternatīva zeķēm. Galvenais to uzdevums ir nodrošināt piemērotu siltumu nelabvēlīgos laikapstākļos (īpaši vecākiem zīdaiņiem, kuri ne vienmēr vēlas pastaigāties ratiņos zem segas).

Vecāki bieži izvēlas bērnu kurpes dažādiem svarīgiem notikumiem un īpašām reizēm, piemēram, kāzām, kristībām, dzimšanas dienām vai ģimenes pasākumiem. Šādos gadījumos šādas kurpes papildina bērna tēlu (piemēram, ar meitenes kleitu) un vienlaikus aizsargā pēdu no aukstuma un netīrumiem.

Vai bērnu kurpes ir nepieciešamas bērnam? Bērnu kurpes nav obligāta bērna aprīkojuma sastāvdaļa. Taču tās ir noderīgas ziemā. Ja lielāko daļu laika pavadāt mājās, ļaujiet mazulim pasauli iepazīt basām kājām. Vasarā arī ir vērts ļaut bērna kājām "elpot". Tādējādi rūpēsieties par pienācīgu viņa muskuļu, kaulu un locītavu attīstību.

Kā izvēlēties pirmo bērnu kurpju izmēru? Svarīgākais noteikums – nekad nepērciet bērnu kurpes "uz aci"! Zīdaiņu pēdas bieži ir augsta velve, tāpēc vērts izmēģināt katru kurpi.

Lai pareizi izmērītu izmēru, uz A4 lapas atzīmējiet pēdas tālākos punktus, pēc tam pārbaudiet izmēru ar lineālu. Daudzi apavu veikali ir aprīkoti ar atbilstošiem rīkiem, lai precīzi izmērītu zolītes garumu.

Atcerieties arī, ka nevajadzētu izvēlēties bērnu kurpes "pēc izmēra". Bērna pēda aug katru dienu, tāpēc ir vērts nodrošināt tajās nedaudz vietas. Kontrolējiet arī izmēru ik pēc 3 mēnešiem un pārbaudiet, vai kurpe nespiež kāju.

Uz ko pievērst uzmanību, izvēloties bērnu kurpes? Protams, bērnu apavu izskats ir ļoti svarīgs. Tomēr, ja vēlaties pienācīgi rūpēties par bērna pēdu veselību un profilaksi, vajadzētu pievērst uzmanību vēl dažiem aspektiem, kas attiecas uz bērnu kurpēm.

Materiāls. Labi būtu, ja bērnu kurpes būtu izgatavotas no elpojošiem audumiem. Tas novērsīs mazo kājiņu svīšanu un, līdz ar to, ādas kairinājumu. Atbilstoša šūšana. Pretēji izskatam, pareizais apavu formāts ir ļoti svarīgs lietošanas komfortam. Rūpīgi apskatiet šuves, lai pārliecinātos, ka bērnu kurpes nespiež pēdas un potītes. Viegnums un elastība. Bērnu kurpēm jābūt kā otrai ādai bērnam. Jo mazāk stingras kurpes, jo labāk! Piemērota aizdare. Tas nodrošinās, ka kurpes nenoslīdēs un nenokritīsies. Šajā gadījumā labākie ir modeļi ar lipjošiem aizdariem, kuros varat viegli pielāgot aizvēršanu. Ne pārāk liels izmērs. Iepriekš minējām, ka nevajadzētu pirkt bērnu kurpes „precīzi pēc izmēra”, tomēr arī pārāk lielas kurpes var radīt vairāk kaitējuma nekā labuma. Guļošs mazulis, kurš intensīvi kustina un spēlējas ar kājiņām, šādā gadījumā var iegūt nepatīkamas berzes vietas. Savukārt vecākiem bērniem pārāk lielas kurpes var izraisīt pirkstu saķeršanu, mēģinot tādā veidā turēties pie zemes.

Bērnu kurpes Zoya Fashion Jaunākajā Zoya Fashion kolekcijā atradīsiet eleganti un silti bērnu kurpes meitenēm, kas lieliski piemērotas ziemas tērpiem.

Kas teica, ka ziemas apavi bērniem jābūt pelēkiem un garlaicīgiem? Pateicoties skaistiem papildinājumiem, piemēram, eņģeļa spārniem un spīdīgām kronēm, ikviens pievērsīs uzmanību jums pastaigā. Tagad pārbaudiet pieejamos modeļus sadaļā BĒRNU KURPES MEITENĒM.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium