Mazās līgavas māsas loma kāzās 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas,

Mazās līgavas māsas loma kāzās

Mazas meitenes sapņo kļūt par līgavas māsu kāzās. Tad viņi jūtas novērtēti un svarīgi. Ja jūsu ģimenē vai draugos ir meitene vecumā no 3 līdz 9 gadiem, varat lūgt viņu uzstāties kā mazā līgavas māsa jūsu kāzās.

Vai ir vērts, lai mazā līgavas māsa jums palīdzētu?

Varbūt Mazā līgavas māsa jums nepalīdzēs pārāk daudzās lietās, taču noteikti piešķirs jūsu ceremonijai īpašu raksturu. Meitene saldā kleitā ar eņģeļa seju noteikti sajutīs viesus un liks tiem pasmaidīt. Ja vēlaties, lai jūsu mīļie atceras jūsu kāzas kā unikālas un netradicionālas, apsveriet iespēju palīdzēt mazajai līgavas māsai. Meitenei tas būs liels pagodinājums, un jūs noteikti priecāsities īstenot viņas sapni.

Mazās līgavas māsas uzdevumi

Uzdevumiem, ko uzticat Mazajai līgavas māsai, jābūt vecumam atbilstošiem. Jaunākās meitenes var mest jums priekšā ziedus ceļā uz altāri. Ja jums ir garš plīvurs, dažus gadus vecs bērns to viegli varēs valkāt. Vecākas meitenes, apmēram 8-10 gadus vecas, var pat lūgt nolasīt kāzās vai nodziedāt psalmu, ja ir muzikāli apdāvinātas. Ir vērts iepriekš runāt ar bērnu un pajautāt, kā viņš sevi redz šajā lomā. Tādējādi tiks samazināts risks, ka šajā svarīgajā dienā bērns mainīs savas domas vai viņu sasprindzinās uzdevumi, kuros viņš jūtas nedrošs.

Kā ģērbt mazo līgavas māsu?

Liela loma ir Mazās līgavas māsas kleitai. Ir vērts meitenei paredzēto kleitu izcelt no pūļa, un tajā pašā laikā tai ir kāds kopīgs elements ar jūsu aksesuāriem. Meiteņu kleitas var uzsvērt ceremonijas stilu (piemēram, boho stila kāzām, Estelle tilla kleita būs lieliski piemērota). Ja plānojat valkāt mežģīņu kleitu, meklējiet savam mazajam palīgam kleitu ar mežģīņu augšdaļu, kā Margaret gaiši rozā modelī. Ir vērts uzvilkt tādus aksesuārus kā ziedu vainagu, no kura būs kāzu pušķis. Ja Mazās līgavas māsas lomā plāno iesaistīt vairākas meitenes, izvēlies vienu kleitu modeli vai kopīgu elementu, piemēram, vērtni. Izvēloties kleitu bērniem, tomēr atcerieties par viņu vēlmēm, lai viņi nejustos maskējušies. Tas ietekmēs viņu uzvedību. Dodieties ar meiteni uz veikalu, kur viņa varēs pielaikot vairākus modeļus. Apmierināts bērns ar prieku izpildīs savu svarīgo uzdevumu, un jūs būsiet pārliecināts, ka ceremonija izskatīsies pēc pasakas.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium