Mazais eņģelītis, jeb komūnija 2024 0
Mazais eņģelītis, jeb komūnija 2024

Jau pavisam drīz, ļoti drīz iestāsies maijs, un ar to sāksies komūnijas sezona. Tas ir viens no svarīgākajiem notikumiem Tavas meitas dzīvē – katrs meitenīte tad vēlas izskatīties apburoši. Tāpēc ir vērts jau laicīgi padomāt par stila izvēli šai lielajai Tavas bērnas dienai.

Ko izvēlēties, lai būtu modīgi, ērti un praktiski? Kādi ir 2024. gada komūnijas modeļi? Ko darīt ar tērpu, ja draudze jau ir noteikusi komūnijas apģērbu albās formā? Kādu kleitu meitenītei izvēlēties kā pirmās komūnijas svētku atmiņu? Lasiet tālāk!

Kāda ir ideāla komūnijas kleita meitenītei? Pirmā komūnija Tavam bērnam ir ļoti aizraujošs notikums. Galu galā ilgāku laiku tas ir gatavojies šai dienai, trenējot lūgšanas, dzejoļus un notikumu secību svētajā misē. Lai nedaudz atvieglotu meitai šo stresaino laiku, ir vērts pievērsties tam, ko meitenes mīl visvairāk – komūnijas kleitas izvēlei!

Ir dažas vadlīnijas, kuras vērts ievērot, lai izvēlētā kreācija patiešām kļūtu par komūnijas svētku kleitu. Kādas ir šīs nianses?

Kleitas krāsa. Komūnijas kleita meitenītei jābūt baltai. Tas izriet no šīs krāsas simbolikas, kas nozīmē tīrību un nevainību (kā bērna dvēsele). Par laimi, baltās krāsas toņu ir daudz, tāpēc bez problēmām atradīsi kleitu, kas atbilst Tava bērna ādas tonim. Garums. Runājot par komūnijas kleitām, jo garāka kleita, jo labāk. Stils šim notikumam jābūt pieticīgam un jāsedz lielākā daļa ķermeņa. Tāpēc, izvēloties galīgo apģērbu, pievērs uzmanību modeļiem līdz ceļam un garākiem. Piederumi. Atceries, ka tā ir svētā komūnija, nevis kāzas! Tāpēc nepārspīlē ar rotājumu bagātību un auduma daudzumu komūnijas kleitā meitenītei. Ērtība. Visvairāk jāuztraucas par Tava bērna komfortu. Tāpēc izvēlies vienkāršus komūnijas kleitu modeļus, lai Tava meita varētu brīvi spēlēties un dejot pēc pasākuma.

Ko darīt, ja draudze jau ir noteikusi valkāt albas, bet Tu jau esi iegādājies komūnijas kleitu meitenītei? Neuztraucies – kleita lieliski noderēs ģimenes svinībām pēc misēs. Tava meita noteikti jutīsies tajā labāk nekā visu dienu valkājot albu.

Komūnijas svētku atmiņa – iegādāties lielāku kleitu meitenītei uz priekšu vai ne? Dažas draudzes gadu pēc pirmās komūnijas svētkiem rīko tā saukto komūnijas svētku atmiņu. Tas ir svētais misē, kurā bērni svētku tērpos vai komūnijas albās atceras šo svarīgo notikumu. Šādā gadījumā daudzām māmiņām rodas šaubas, ko darīt ar komūnijas kleitu vai albu?

Ir 2 izejas no šīs situācijas:

Tu vari iegādāties par izmēru lielāku un nedaudz garāku kleitu meitenītei komūnijai vai albu. Pirms pasākuma nedaudz apšuj kleitu, lai bērns neaizķertos par lieko audumu. Gadu vēlāk, kad Tava meita būs uzaugusi, atšuj pavedienu, un kreācija gatava!

Šim risinājumam ir arī savi mīnusi: pirmās komūnijas dienā Tava meita būs ar nepiemērotu kleitu, un nav garantijas, ka izvēlētais izmērs pēc gada noteikti būs piemērots. Var gadīties, ka nejauši sabojāsi kleitu, atšujot apšuvumu.

Gadā, kad notiek pasākums, Tu iegādājies jaunu komūnijas kleitu meitenītei vai albu. Mīnusi? Tev jātērē papildus nauda, bet esi drošs par kreācijas piemērotību. Turklāt tas būs liels prieks Tavai meitai, ja viņa varēs izvēlēties otru, modīgu kleitu šai dienai.

Kā parūpēties par komūnijas kleitu, lai tā izturētu līdz šai svarīgai dienai? Jūs jau esat izvēlējušies kleitu meitenītei komūnijai? Lieliski! Lai Tava meita tajā varētu izskatīties pēc iespējas labāk, tagad to ir jāuzglabā atbilstoši. Kā to izdarīt?

Pakār komūnijas kleitu uz pakaramā. Tādējādi uz tās neveidosies krokas un deformācijas. Izmanto pārvalku. Balti apģērbi mīl zaudēt savu krāsu ietekmē no gaismas un putekļiem. Lai saglabātu kleitas neskarto baltumu, novieto to pārvalkā. Tādējādi šajā dienā tā izskatīsies perfekti! Ja vēlies nedaudz atsvaidzināt izvēlētās kleitas izskatu meitenītei komūnijai, dienu pirms notikuma apstrādā to ar vertikālo tvaika gludināmo. Pirms to dari, rūpīgi pārbaudi etiķeti un iepazīsties ar tajā norādītajiem simboliem.

Papildus padomiem par meiteņu kleitu mazgāšanu un glabāšanu aicinām apmeklēt mūsu citus rakstus:

Kā glabāt meiteņu kleitas, lai tās saglabātu savu formu ilgu laiku? Kā izmazgāt meiteņu kleitu, lai tā kalpotu daudzos pasākumos? Baltas meiteņu kleitas – vai tas ir laba izvēle?

  1. gada komūnijas tendences, jeb kādas kleitas komūnijai meitenēm būs modē šajā sezonā? Kas būs modē 2024. gada komūnijā? Šis sezons ir vienkāršības un klasikas zīmē. Tas nenozīmē, ka šī gada komūnijas kleitas meitenēm būs vienkāršas!

Attiecībā uz stilu, dominē garas, bet atklājot potītes, brīvas modeļi ar jostu viduklī. Kleitas augšdaļa meitenītei ir gluda, bet apakšdaļa – smalks tiuls. Ir arī viegli izšuvumi kleitas apakšmalā. Visvairāk rotātas parasti ir piedurknes, kakla izgriezums vai josta, piešķirot kleitai unikālu raksturu. Eleganti, sievišķīgi un pieticīgi.

Populārākie komūnijas kleitu modeļi meitenēm no Zoya Fashion Apskatiet mūsu jaunāko 2024. gada komūnijas kleitu kolekciju un izvēlieties tajā kreāciju, kurā Jūsu meita jutīsies kā mazs eņģelītis! Kurus modeļus mēs iesakām visvairāk?

Ayla Kleita meitenītei Ayla lieliski iekļaujas pašreizējās komūnijas tendencēs 2024. gadā. Tas, kas to atšķir no pārējām kreācijām un padara to patiešām īpašu, ir smalki ar dimantiem rotāta josta viduklī un spalvu piedurknes. Tas padara kopējo izskatu vieglu un ļoti romantisku.

Elida Vai Jūsu noteikumi par komūnijas kleitas izskatu meitenītei ir diezgan stingri? Elida šeit būs ideāla! Nedaudz spīdīga augšdaļa ar smalkiem kristāliņiem pie kakla izcili saskan ar tiulveida, plūstošo apakšdaļu. Tas būs lielisks tērps šādam svarīgam notikumam!

Lara Meitenīga, pieticīga, vienkārši perfekta – tāda ir komūnijas kleita Lara. Kāpēc to izvēlēties savas meitas pirmajai komūnijai? Pateicoties smalkām tiulveida volānēm uz pleciem un kleitas apakšā, Jūsu bērns izskatīsies apburoši, vienlaikus saglabājot subtīlu izskatu. Tas ir ideāli piemērots tērps šādiem svētkiem.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium