Ko meitenei vajadzētu valkāt kāzās aukstākās dienās? 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas

Kāzas bieži tiek plānotas jau laikus. Dažreiz tas prasa divus gadus! Tāpēc ir grūti prognozēt, kādi laikapstākļi būs šajā konkrētajā dienā. Kāzu ceremonijas parasti tiek organizētas pavasara, vasaras un agrā rudens sezonā. Tomēr arī tad laikapstākļiem patīk izspēlēt trikus. Jūsu kāzu diena var būt vēsa, lietaina un vējaina.

Vai esat jau izplānojuši savas meitas stilu šai īpašajai dienai, taču prognozes nav īpaši optimistiskas? Nepakļaujiet mazuli saaukstēšanās riskam! Jūs varat viegli sagatavoties šādiem apstākļiem un iepriekš iegādāties nepieciešamos piederumus. Jūsu mazulīte būs gatava tik svarīgai dienai.

 

Slikti laikapstākļi nenozīmē sliktu apģērbu!

Izvēlieties pareizos aksesuārus meitenes kleitai. Pateicoties viņiem, viņai būs silti! Tie netraucēs tērpa sastāvam. Tieši otrādi – viņi to tikai uzsvērs!

Ko ir vērts ņemt līdzi neglītās auras laikā? Zoya Fashion pie izvēlētās elegantās meitenes kleitas vari pieskaņot aksesuārus. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet tādus piederumus kā:

  • bērnu bolero;
  • meiteņu zeķubikses, zeķes un ceļgalu zeķes;
  • meiteņu turbāni;
  • bērnu šalles.

 

Varat arī apsvērt papildu kleitu ar garām piedurknēm, ko meitene valkās plānotā stila vietā.

Kuri modes aksesuāri būs labākie? Sīkāk apskatīsim pieejamās iespējas.

 

Mazuļa bolero

Tas ir lielisks patents nelabvēlīgiem laikapstākļiem! Virsdrēbes bērnu bolero formā sildīs bērnu un pasargās no vēja. Tas piestāvēs gandrīz jebkuram stilam – bolero lieliski piestāv gan pie elegantām meiteņu kleitām, gan pie svārkiem un biksēm. Jūsu meita tos varēs nēsāt ne tikai svarīgos svētkos.

 

Zeķes līdz ceļiem, zeķes un zeķubikses bērniem

Tie ir neaizstājami stila aksesuāri bērniem! Viņi var uzsvērt meitenes kleitas krāsu kāzām, it īpaši, ja izvēlaties greznākus modeļus. Mūsu veikala sortimentā atradīsiet gan klasiskus modeļus, gan skaistas meiteņu zeķes, bērnu ceļgalu zeķes vai zeķubikses bērniem ar aplikācijām. Var izvēlēties, piemēram, volānus spāņu stilā, mežģīņu vai "eņģeļu" rakstus ar spārniem un pomponiem.

 

Bērnu turbāni

Pagājušās sezonas hits starp bērnu galvassegām! Meiteņu turbāns ir elegants aksesuārs. Tas pasargās bērna galvu no aukstuma un vēja, kā arī lieliski uzsvērs apģērbu. Turbāni ir pieejami daudzās krāsās un dizainos. Pieejamajā sortimentā noteikti atradīsi tādu, kas lieliski piestāvēs izvēlētās kleitas krāsai un stilam.

 

Bērnu šalles

Kad laikapstākļi patiešām dara savu, ir vērts apsegt ne tikai mazuļa galvu, bet arī kaklu. Šim nolūkam ir lieliski piemēroti eleganti meiteņu šalles. Pateicoties oderei no iekšpuses, tie nosegs maigo bērna kaklu. Mīksts, biezs audums nodrošina komfortu un siltumu pat aukstākajās dienās. Šāda bērnu šalle nodrošinās Jūsu meitai perfektu aizsardzību pret saaukstēšanos!

 

Kleita ar garām piedurknēm

Apsveriet iespēju iegādāties meiteņu kleitu ar garām piedurknēm. Jūsu meita varēs to valkāt, ja kāzu laikā jūs pārsteigs nelabvēlīgie laikapstākļi. Varat to izmantot arī citos gadījumos, piemēram, kā Ziemassvētku kleitu. Zoya Fashion kolekcijas elegantajās meiteņu kleitās ir iekļauti dažādi modeļi, piemēram, Angel, Sophie, Roxy un Ruby. Pārbaudiet pieejamos modeļus cilnē Svinīgās kleitas.

 

Kam pievērst uzmanību, izvēloties aksesuārus meiteņu stilam vēsākām dienām?

Jūs esat izvēlējies visus nepieciešamos Zoya Fashion piederumus, un nekādas laikapstākļu izmaiņas jūs nepārsteigs. Ko vēl ir vērts apsvērt? Ir vairāki kritēriji, kā izvēlēties aksesuārus bērnam aukstākās dienās.

  • Materiāls. Pārbaudiet, no kāda auduma ir izgatavoti veidošanas piederumi. Viņiem vajadzētu saglabāt siltumu. Tie arī nevar kairināt jūsu mazuļa maigo ādu.
  • Papildinājumu skaits. Pārāk cieši aptinot mazuli, lai pasargātu to no vēja un aukstuma, iespējams panākt pretēju efektu. Kāzu spēļu laikā bērns var pārkarst. No šejienes tas ir tikai soļa attālumā no saaukstēšanās. Izvēlies praktiskākos apģērba gabalus! Nepārspīlējiet ar slāņu skaitu.
  • Mazuļa komforts. Jo vairāk slāņu, jo mazāk ērti tajos būs jūsu mazulim. Izvēlieties aksesuārus, kas liks jūsu meitai justies ērti kāzu jautrības laikā.
  • Jūsu komforts. Jūs noteikti negribētu todien nēsāt līdzi liekus kilogramus sava bērna nevajadzīgo apģērba gabalu veidā. Tāpēc izvēlies tikai tos tērpa elementus, kurus viegli iepakot, piemēram, somiņā.
  • Jūsu bērna teikums. Ja jūsu meitai nepatīk šalles, nelieciet viņai tās valkāt. Labāk izdomājiet alternatīvu risinājumu, kas iepriecinās abas puses. Kopā izvēlieties papildu apģērba elementus, kas vēsākā dienā saglabās siltumu un komfortu.

 

Elegants stils jebkuriem laikapstākļiem

Jūsu meitai nav jāatsakās no sapņu kleitas tikai tāpēc, ka laika apstākļi ir kļuvuši slikti. Izvēlieties kleitai piemērotus garderobes elementus. Tie nodrošinās bērnam siltumu un aizsardzību pret vēju, un tajā pašā laikā uzsvērs stila raksturu. Kā pēdējo iespēju saņemiet nodrošinājumu papildu meitenes kleitas ar garām piedurknēm veidā. To var uzvilkt bērnam tiešām nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā. Jums ir daudz iespēju!

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium