Kāpēc ir vērts iegādāties bērnu apģērbus tiešsaistē? 0
Kāpēc ir vērts iegādāties bērnu apģērbus tiešsaistē?

Ērti, ātri un apmierinoši. Pandēmija vēl vairāk paātrināja to, kas šķita neizbēgami. Par ko ir runa? Protams, par iepirkšanos internetā. Izrādās, ka tas ir viens no iecienītākajiem veidiem, kā daudzas mammas papildina bērnu garderobi ar bērnu apģērbiem un kleitām meitenēm. Kāpēc šī iepirkšanās tendence iegūst tik lielu popularitāti?

Mums patīk iepirkties tiešsaistē!

Vai zināji, ka 2022. gadā 75% poļu atzina, ka iepērkas internetā vismaz reizi mēnesī? Turklāt CBRE pētījums liecina, ka visbiežāk tiešsaistē tiek pasūtīti tieši apģērbi – 58% respondentu norādīja šo atbildi. Lielākā grupa, kas pasūta apģērbu tiešsaistē, ir sievietes vecumā no 25 līdz 44 gadiem – tā atbildēja 69% aptaujāto.

Kā tas izskatās bērnu apģērbu gadījumā? Saskaņā ar Reporter Young veikto pētījumu joprojām vairāk cilvēku iepērkas veikalos – 54,9% pret 45,1%, kas pasūta tiešsaistē. Šis rezultāts tomēr liecina, ka tiešsaistes iepirkšanās sektoram ir liels potenciāls. Bieži vien zemākas cenas interneta veikalos un plašs preču klāsts pievilina arvien vairāk vecākus iepirkties tiešsaistē.

Kā redzams, tiešsaistes iepirkšanās lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju ir kļuvusi par ikdienu, un bērnu apģērbu, piemēram, blūžu, bikšu, jakas vai kleitu meitenēm, pasūtīšana internetā kļūst arvien populārāka. Kāpēc mēs tik labprāt izvēlamies šo iepirkšanās veidu?

5 iemesli, kāpēc ir vērts iegādāties bērnu apģērbus tiešsaistē

Ērtība
Tiešsaistes iepirkšanos var veikt jebkur, kur ir internets. Tev pat nav vajadzīgs dators! Mūsdienās daudzi tiešsaistes veikali ir pielāgoti mobilajām pārlūkprogrammām, tāpēc mierīgi vari izvēlēties viskrāšņākās kleitas meitenēm savam bērnam no sava tālruņa, sēžot uz dīvāna un skatoties kopā ar viņu multiplikācijas filmas.

Liela izvēle modeļu un izmēru
Veikalā, pirms iegādājies piemēram kleitu meitenei uz īpašu pasākumu, Tev jāizstaigā viss veikals, lai atrastu īsto plauktu ar vajadzīgo apģērbu un pēc tam vēl pareizo izmēru. Pievieno tam pūli, kas kopā ar Tevi nolēmis doties iepirkties. Izklausās pēc daudz darba, vai ne?

Tiešsaistes iepirkšanās laikā viss sortiments ir pieejams vienā klikšķī. Papildus vari uzstādīt atbilstošus filtrus, lai atrastu tieši to, ko meklē, piemēram, kleitu meitenei. Interneta veikalā ir pieejami visi izmēri, tāpēc atliek izvēlēties atbilstošo variantu un viss.

Laika un enerģijas taupīšana

Iepirkšanās bērnu apģērbiem un kleitām meitenēm stacionārajos veikalos vienmēr ir liels piedzīvojums. Iedomājies to – vispirms jānokārto bērnu sagatavošana iziešanai (pa to laiku kādam vienmēr nepieciešama tualete), tad pašam jāsaģērbjas, jāaizved viņi uz tuvāko veikalu, jāizģērbj, jāuzmēra apģērbi, jāapģērbj atkal, jāsamaksā, jāmierina kārtējā strīda dalībnieki, lai galu galā atgrieztos mājās ar produktu. Mēs nogurstam jau tikai domājot par to, nemaz nerunājot par izpildi.

Izvēloties iepirkšanos internetā, tu izvairies no visa šī. Bērni var mierīgi uzmērīt visus apģērbus, kad pasūtījuma paciņa nonāk līdz jūsu durvīm. Tu taupi laiku, enerģiju… un savus nervus.

Iespēja atgriezt pasūtījumu

Ko darīt, ja izrādās, ka pasūtītā kleita meitenei ir par mazu? Tieši šī ir tiešsaistes veikala priekšrocība salīdzinājumā ar stacionāro veikalu. Tev ir garantētas 14 dienas likumīgi noteikts atgriešanas laiks bez iemesla norādīšanas, lai gan daudzi veikali piedāvā daudz garākus termiņus.

Ļoti bieži tev pat nav jādodas uz pastu, jo ir iespēja, ka kurjers paciņu savāc.

Apmierinātība

Iepirkšanās kalpo ne tikai pamata vajadzību apmierināšanai, bet arī sniedz daudz prieka. Kā tas izskatās tiešsaistes pasūtījumu gadījumā?

Saskaņā ar Digital Dopamine ziņojumu, kurā apkopoti pētījuma rezultāti, kas veikts starp 1680 respondentiem no ASV, Apvienotās Karalistes, Brazīlijas un Ķīnas, patērētāji ir vairāk sajūsmināti, kad viņu pirkumi nonāk pa pastu, nekā iepērkoties stacionāri. Šādu atbildi norādīja 76% ASV, 72% Apvienotās Karalistes, 73% Brazīlijas un 82% Ķīnas iedzīvotāju.

No kurienes tik augsti rezultāti? Tā mūs ir programmējusi... daba! Pasūtīšanas un gaidīšanas laikā organisms izdala dopamīnu, hormonu, kas atbild par piepildījuma un eiforijas sajūtu. Tātad, tiešsaistes iepirkšanās paildzina šo pozitīvo stāvokli, kuru var izjaukt tikai bankas konta atlikums mēneša beigās. ;)

Zoya Fashion – elegantas kleitas meitenēm tavā sasniedzamībā

Tieši šādu iemeslu dēļ mēs izveidojām tiešsaistes veikalu Zoya Fashion ar kleitām meitenēm. Mūsu mērķis bija padarīt pieejamas modernākās kleitas daudzām īpašām reizēm tavai meitai. Šeit atradīsi gan kleitas meitenēm kāzām, gan ērtas kleitas īpašiem pasākumiem, kā arī ikdienas lietošanai.

Iepazīsties ar jaunāko kolekciju un pārliecinies, cik tas ir vienkārši!

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium