Kā ģērbt meiteni kāzās? 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas,

Izvēloties kleitu meitenei, ir viegli pārspīlēt. Tā kā bērniem trūkst vienota ģērbšanās koda, mēs nereti savus bērnus ģērbjam volānu toņos, vai tieši otrādi - orientējamies uz stereotipisku, mīļu stilu. Tikmēr bērnu mode ļauj mums būt vairāk brīvības, spēlēties ar stiliem un krāsām. Meiteņu kleitas var būt stilīgas un tajā pašā laikā piemērotas bērna vecumam.

Kleitas gandrīz pieaugušām meitenēm

Bērnu modes tendences jau kādu laiku virzās, lai lauztu bezveidīgos un pat nedaudz nekārtīgos stilus. Arvien vairāk sastopam meiteņu kleitas, kas veidotas pēc pieaugušo projektiem. Protams, tie ir pārveidoti, lai mūsu bērns neizskatītos kariķēts vai savam vecumam neatbilstošs.

Tāpēc, izvēloties kleitu meitenei, ir vērts būt mērenam. Nebaidieties no dekorācijām uz kleitām, piemēram, spalvām, tills, volāniem, fliteriem vai mežģīnēm. Tie ir moderni aksesuāri, kas atdzīvina bērnu kleitas un piešķir tām svētku izskatu.

Tomēr labi izstrādātai meitenes kleitai jābūt harmoniskai. Piemēram, izvēloties nesen modīgās caurspīdīgās piedurknes, koncentrēsimies uz vienkāršu, pieblīvētu topiņu – gluži kā mūsu tumši zilajā Luna kleitā. Līdzsvara principu varam ievērot arī citos gadījumos, izvēloties:

  • smalks dibens pie elegantas augšdaļas vai otrādi - Ana kleitas spīdīgs, vizulis tops kombinācijā ar smalkiem svārkiem nerada pārspīlējuma iespaidu.

     

  • Pamanāmi, daudzkrāsaini akcenti - uzpūstas piedurknes, kas apgrieztas ar fliteriem kleitā meitenei Natālija bērna kleitu atšķirs ar pasaku krāsām.

     

  • Raksturīgs audums vai krāsa savienojumā ar vienkāršu piegriezumu - spilgtas vai spilgtas krāsas kombinācijā ar universālu piegriezumu meiteņu kleitām ir lieliski piemērotas meitenēm, kurām patīk komforts un kustību brīvība. Varat izvēlēties, piemēram, drosmīgo fuksijas krāsas Fabienne kleitu vai Naomi kleitu ar ziedu apdari.

     

Tādējādi mēs ne tikai eleganti ģērbsim savus bērnus, bet arī nepievilsim viņu cerības. Atcerieties, ka kāzas lielākajai daļai no viņiem ir pirmā "īstā" balle.

Balts ne tikai līgavai

Balta vai krēmkrāsas kāzu kleita ir īsta faux pas. Tomēr mazo meiteņu gadījumā mēs varam atļauties nedaudz vairāk brīvības.

Baltas kleitas meitenēm būs ļoti laba izvēle, it īpaši, ja bērns darbosies kā līgavas māsa. Tie ir arī smalki un lieliski izceļ bērna raksturu, kuram balts piestāv neatkarīgi no gadījuma. Vienkāršām un nepretenciozām kleitām, piemēram, Chantal tilla kleitai vai Emilie kleitai, ir viegli izvēlēties arī krāsainus aksesuārus, kas lauzīs kopības balto krāsu un piešķirs visam stilam elegantu toni.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium