Kā kāzās iesaistīt bērnus? 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas

Kā bērnus var iesaistīt kāzās?

Bērni pieaugušajiem parasti izraisa siltas jūtas un rada smaidu sejā. Īpaši ceremoniju laikā, piemēram, kāzās, to skats ir aizkustinošs. Turklāt šādi brīži visbiežāk paliek viesu atmiņās. Ja jūsu ģimenē ir bērni, jums vajadzētu viņus iesaistīt, lai palīdzētu šajā svarīgajā dienā.

Marš pie altāra

Sāksim ar kāzām. Jūs rūpējaties par baznīcas interjeru. Skaisti ziedi, paklājs līdz altārim. Viesu sejas ir vērstas pret jums. Un tie ir jūsu priekšā. Mazi bērni, kas līdzinās pasaku tēliem, ved jūs pie altāra ar izteiksmēm, kas aizkustina ikvienu. Dažreiz tas būs mīļš smaids, dažreiz pārāk nopietna bērna seja, ko pārņēmusi viņa loma. Jūsu kāzas var izskatīties šādi. Tomēr atcerieties nepiespiest savus bērnus spēlēt šo lomu. Ne visi tajā jutīsies ērti. Runājiet ar mazākajiem, vai viņi vēlētos jūs pavadīt šajā svarīgajā brīdī un kādā lomā viņi sevi redz. Varbūt jūs plānojat kleitu ar garu vilcienu un kāda meitene sapņo to nēsāt jums. Viņai tas būs lielisks piedzīvojums, bet tev – neaizmirstams un īpašs brīdis.

Dejas, rotaļas

Pirmā deja, protams, ir paredzēta līgavai un līgavainim. Bet varbūt ir vērts padomāt, vai aicināt bērnus uz nākamajām, īpaši, ja jūsu kāzās viņu būs daudz. Nedaudz lielāki bērni, visticamāk, vairs nekaunēsies un labprāt piedalīsies jautrībā. Meitenēm īpaši patīk spīdēt uz deju grīdas, piemēram, princesēm. Ja jaunāki bērni jūtas neērti, arī viņu vecāki var viņiem pievienoties. Izveidojiet lielu apli un dejojiet. Obligāta bērniem zināma melodija - pasaku dziesmas būs lieliska ideja.

Pirmās puses fotoattēli un video

Profesionālam fotogrāfam un operatoram praktiski ir jābūt kāzu laikā. Tomēr, ja jūsu ģimenē ir skolēni, kuri izrāda interesi par kameru, palūdziet viņiem ceremonijas laikā nofotografēties vai pat uzņemt filmu. Lielākajai daļai bērnu patīk fotografēt pieaugušos. Tā ir lieliska ideja, kurai ir tikai plusi. Jums ne tikai nebūs jāgaida vairāk par mēnesi līdz fotoattēlu rediģēšanai, bet jūs noteikti redzēsiet savu ceremoniju no citas perspektīvas. Tas ir pārsteidzoši, kā bērni uztver pasauli savādāk nekā pieaugušie. Šāds materiāls var būt lielisks suvenīrs – smieklīgs un reizē aizkustinošs.

Ir daudz ideju, kā bērnus iesaistīt aktīvi piedalīties kāzās. Bet atcerieties, ka ikvienam ir jājūtas. Šī ir jautrības atslēga.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium