Gaumīgas boho kāzas – kādu kleitu izvēlēties savam bērnam? 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas,

Gaumīgas boho kāzas – kādu kleitu izvēlēties savam bērnam?

Boho stila kāzas ir arvien biežāka jauno pāru izvēle. Boho stila priekšnoteikums ir vienkāršība, dabas tuvums un etnisko, hipiju un čigānu ietekmju apvienošana. Šis ir stils pāriem, kuriem patīk pārkāpt konvencijas, kuri ir radoši, un tradicionālās kāzas nav viņu stils.

Boho kāzas visbiežāk tiek rīkotas dabas klēpī. Koka elementi, savvaļas ziedi, moderns makramē, piemēram, sapņu ķērāji vai klūgas, lieliski iederēsies šajā dekorā. Ja dodaties uz šādām kāzām, izvēlieties ikdienišķu vai tipisku boho stilu. Tradicionālās kleitas kāzām šeit nederēs. Bērniem arī jābūt ģērbtiem atbilstoši šim notikumam, lai viņi justos ērti kopā ar citiem viesiem.

Boho stila kleita meitenei

Meiteņu kleitai, kas lieliski iekļaujas boho stilā, jābūt vieglai un gaisīgai. Attiecībā uz garumu šeit nav noteikti standarti. Katrs no tiem būs labs, ja bērns tajā jutīsies ērti. Mūsu piedāvājumā ir vairākas kleitas, kas lieliski iederēsies gaumīgu boho kāzu atmosfērā.

Lou mežģīņu kleita sniedz vieglumu un brīvību spēlējoties. Meitene tajā būs kā princese. Kleitas neparasto raksturu uzsver apakšā iešūts volāns.

Bohemia modelī liela loma ir arī mīkstajām un košajām mežģīnēm. Balta krāsa, ¾ garuma piedurknes un smalka, mežģīņu stāvapkakle padarīs meiteni līdzīgu skaistai nifmai.

Ja tava meita nevar iedomāties kleitu bez tills kārtas, izvēlies Angel modeli. Šī ir meitenīga kleita, kas tās īpašnieci pārvērtīs par īstu feju. Mežģīņu augšdaļa lieliski harmonizējas ar tilla dibenu. Izmantojot šo modeli, jūs varat izvēlēties garumu līdz ceļiem vai izvēlēties midi versiju (Angel Long versija). Meiteņu kleita Angel ir pieejama arī divās krāsās: klasiskā baltā un baltā augšdaļas kombinācija ar pūderrozā apakšu.

Mežģīņu un tills kombinācija atrodama arī Margaret kleitā. Šis ir kleitas piedāvājums meitenēm, kuras sapņo būt par princesi. Saldais pūderis rozā vai spīdīgi balts un piedurkņu trūkums lieliski saskanēs ar boho kāzu atmosfēru.

Estelle kleita meitenēm ir oriģināls piedāvājums jūsu bērnam. Neparasts piegriezums, smalks tills rozā krāsā un ziedu aksesuāri liks meitenei izskatīties fenomenāli. Estelle ir radīta boho stilam. Tā gaisīgums, vieglums un romantisma piegarša lieliski harmonizēsies ar dekoru kāzu laikā.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium