Vai kleita ir laba ideja Ziemassvētku dāvanai meitenei? 0
kleitas meitenēm, bērnu kleitas, svētku kleitas meitenēm, svinīgas kleitas meitenēm, skaistas kleitas meitenēm, kristību kleitas meitenēm, princešu kleitas

Dāvanai bērnam - vienalga vai kleita vai kas cits - viņam pirmām kārtām ir jāsagādā prieks. Nemēģiniet piespiest savu bērnu par mazo princesi, ja viņam nepārprotami ir atšķirīgas gaumes un viņš dod priekšroku ugunsdzēsēju mašīnai, nevis pat krāšņākajai meitenes kleitai.

Šīs intereses gan kļūst skaidras dažu gadu vecumā un ātri vien varam pamanīt, vai pie mums aug maza eleganta sieviete, kura dedzīgi ķeras pie mammas kurpēm un nemitīgi ģērbj lelles. Šajā gadījumā kleita meitenei būs lieliska Ziemassvētku dāvana.

Kleita meitenei - katru dienu vai svētkos?

Izvēloties meitenes kleitu Ziemassvētku dāvanai, mums, protams, jāvadās pēc attiecīgās personas gaumes. Tomēr pieiesim tam nekritiski, izvēloties tikai to, kas patīk mūsu bērniem, īpaši, ja viņi ir dažus gadus veci. Šajā vecumā bērnam būs tendence uz pārspīlētām no pasakām zināmām kleitām - kilometriem tilla un kilogramiem vizuļu. No otras puses - vienkāršas, ikdienišķas kleitas meitenēm arī viņu neiepriecinās.

Tāpēc pieņemsim kompromisu – meitenīga kleita, kas būs krāšņi un eleganta, bet arī izmantota vairumam gadījumu. Dosim bērnam iespēju izrādīt jaunu kleitu un valkāt to lielākajā daļā ģimenes svinību - dzimšanas dienā, pirmajā komūnijā vai kāzās.

Varam veiksmīgi izvēlēties bērna vecumam pielāgotu piegriezumu un efektīvus aksesuārus. To funkcijas var pildīt, piemēram, liela, zelta bantīte, iespaidīga spalvu kleita, mūžīga kleita ar rozā tilla dibenu vai efektīgas spalvas piedurknēs.

Izsmalcināta kleita vecākai meitenei

10-12 gadus vecām meitenēm jau ir labāka stila izjūta un viņas vairāk interesējas par modi. Viņu gadījumā mēs varam izmēģināt pieklusinātākus meiteņu kleitu modeļus, kas atgādina labāko modes namu dizainu. Šāda kleita meitenei kā Ziemassvētku dāvana ne tikai priecēs dāvanas saņēmējas aci, bet arī būs pirmā "pieaugušā" dāvana.

Tāpēc paturēsim prātā, ka vecāki bērni vēlētos, lai viņus uztver nopietni. Rozā un uzliesmojošu, apjomīgu piegriezumu vietā pieņemsim melnus, tumši zilus un sarkanus. Tāpat parūpēsimies, lai izvēlētās meitenes kleitā būtu stilīgi elementi, kas būs kleitas fokuss. Šai lomai lieliski derēs samta kleita ar iespaidīgiem izgriezumiem uz pleciem vai kleita ar caurspīdīgām tilla piedurknēm. Šādās kleitās mūsu bērns noteikti jutīsies novērtēts un skaists.

Publicējiet komentārus (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium