Dāvanu Iepakošanas Pakalpojums

Sagatavošana nosūtīšanai: 1 darba diena
Piegāde: Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas pārbaudiet piegādes metodes
Cena: €4,00 4.00
ilość gab

izvēlēties variantu

pievienot vēlmju sarakstam
* - Lauks ir obligāts

Apraksts

Padariet Savus Pirkumus Par Īpašu Dāvanu!

Katrs vecāks vēlas, lai dāvana viņa bērnam būtu ne tikai skaista, bet arī iepakota veidā, kas uzsvērtu tās īpašumu. Mūsu tiešsaistes veikalā mēs pilnībā saprotam šīs vajadzības un vēlamies, lai katrs pirkums kļūtu par neaizmirstamu pieredzi.

Ekskluzīva Iepakošana, Kas Atstās Neizdzēšamu Iespaidu

Iedomājieties brīdi, kad Jūsu bērns atver dāvanu. Dekoratīva kastīte, spīdīga satīna lentīte, maiga papīra lapu, kas aptver produktu, un mūsu firmas uzlīme nodrošina, ka katrs dāvana izskatīsies īpaši eleganti. Mēs vēlamies, lai Jūs varētu to pasniegt ar lepnumu un pārliecību, ka tas atstās iespaidu.

Vienkāršs Veids, Kā Padarīt Pirkumu Par Īpašu Dāvanu

Vēlaties izmantot mūsu pakalpojumu? Tas ir patiešām vienkārši! Pirms pirkumu noslēgšanas pievienojiet grozam opciju "Dāvanu Iepakošana". Ja vēlaties, lai tikai noteikti produkti tiktu iepakoti šādā veidā, vienkārši atstājiet mums piezīmi. Turklāt šī pakalpojuma izmantošana neietekmēs Jūsu pasūtījuma izpildes laiku.

Drošība un Stils Vienā

Mēs rūpējamies par to, lai katrs dāvana nonāktu pie Jums neskartā stāvoklī. Tāpēc katrs mūsu iepakots produkts tiek ievietots īpašā plēves maisiņā, kas nodrošina drošu piegādi. Turklāt iepakojumā Jūs neatradīsiet nekādas cenas vai čekus - viss tāpēc, lai Jūs varētu tūlītēji pasniegt dāvanu pēc tās saņemšanas.

Lai Katrs Pirkums Kļūtu Par Īpašu Dāvanu

Neatkarīgi no tā, vai pasūtāt vienu kleitu vai visu komplektu - mūsu dāvanu iepakošanas pakalpojums ir pieejams katram pasūtījumam. Padariet katru produktu, ko esat iegādājies, par īpašu dāvanu, kas iepriecinās Jūsu tuviniekus.

Piegādes izmaksas Cenā nav iekļautas iespējamās maksājumu izmaksas

Piegādes valsts:

Produktu atsauksmes (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium