Zelta mazuļa kurpītes ar sasiņu

Cena: €10,00 10.00
ilość gab

izvēlēties variantu

pievienot vēlmju sarakstam

Apraksts

Mēs aicinām jūs apmeklēt mūsu veikalu, kur jūs atradīsit burvīgas zelta mazuļa kurpītes ar sasiņu. Šīs kurpītes ir patiesa katras svinības rotājums.

Mūsu zelta mazuļa kurpītes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir droši jūsu mazuļa maigajai ādai. Zelta kurpītes ir rotātas ar mīļotu sasiņu, piešķirot tām īpašu šarmu un padarot tās ideālas īpašām izdevībām.

Kādas kurpītes jaundzimušajam? Jaundzimušajiem mēs iesakām mūsu mīkstās un ērtās kurpītes, kas neierobežo mazo kājiņu kustības.

Vai iegādāties bērnam "Neietēji"? Jā, "Neietēji" ir lieliska izvēle mazuļiem, kas tikai mācās staigāt. Tie ir viegli un ērti, vienlaikus nodrošinot pareizu atbalstu kājiņām.

Kāds "Neietēju" izmērs mazuļiem? "Neietēju" izmēram vajadzētu atbilst bērna vecumam un kājas lielumam. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsit dažādus izmērus, tāpēc katrs atradīs kaut ko savam mazulim.

Kā izvēlēties "Neietēju" izmēru? "Neietēju" izmēram vajadzētu atbilst bērna kājas garumam. Ir svarīgi atcerēties, ka bērnu kājas aug ļoti ātri, tāpēc vienmēr ir vērts izvēlēties kurpītes ar nelielu rezervi.

Vecums Iekšējā garums
0-6 mēneši 11 cm
6-12 mēneši 12 cm
12-18 mēneši 13 cm

Produktu atsauksmes (0)

Submit
uz augšu
Sklep jest w trybie podglądu
Skatīt vietnes pilno versiju
Sklep internetowy Shoper Premium